вівторок, 24 грудня 2019 р.

Семінар-практикум практичних психологів і соціальних педагогів

 
20 грудня  2019 року у Голованівському ліцеї ім. Т.Г.Шевченка відбувся районний семінар-практикум працівників психологічної служби на тему:
 « Кінезіологія – проста гімнастика для мозку ».
  Юлія  Вікторовна  Богач, практичний психолог закладу, провела з учнями 5-го класу корекційно-розвивальне заняття, під час якого використала різноманітні  кінезіологічні вправи, спрямовані на розвиток розумових здібностей і фізичного  здоров’я, розвиток психічних процесів   (синхронізацію роботи півкуль мозку, покращення зорово-моторної координації, формування просторового орієнтування, стимулювання інтелектуального розвитку)  з елементами ізо- та кольоротерапії. Діти малювали,  грали в рольові ігри,  робили висновки.
  Для колег психолог представила презентацію «Особливості арт-терапії як  методу»,у якій розкрила  переваги, форми, види та корекційні можливості арт-терапії, провела  з ними вправи  з кольоротерапії та з використанням метафоричних карт. Всі учасники семінару отримали методичні рекомендації з проблеми семінару.
  
 
 
 
 
 

1 коментар:

  1. Я ЗАРАЗ ФІНАНСОВО ПОВЕРНУТЬСЯ Кредиту, який я отримав від LFDS. Я хотів би донести це до відома громадськості про те, як я вступив у контакт з паном Бенджаміном після того, як я втратив роботу та отримав відмову в кредиті мого банку та інших фінансова установа завдяки моєму кредиту. Я не міг платити збори за своїх дітей. Мене було поза рахунками, що збираються викинути з дому через неможливість платити свою оренду. Саме в цей період моїх дітей брали у мене прийомну допомогу. Тоді я вирішив шукати гроші в Інтернеті, де я втратив 3670 доларів, які я позичив у друзів, яких я вирвав у двох інтернет-кредитних компаніях. Поки я не прочитав про: кредит в Інтернеті (247officedept@gmail.com) десь в Інтернеті, все ще не переконав, через що я пережив, поки мій родич, який є духовенством, також не розповів мені про поточну схему позик у дуже низька процентна ставка в розмірі 1,9 %% та прекрасні умови погашення без штрафних санкцій за невиконання платежу. У мене немає іншого вибору, ніж зв’язатися з ними, що я зробив за допомогою тексту + 1-989-394-3740, і містер Бенджамін відповів мені назад. Цей день був найкращим і найкращим днем ​​мого життя, який ніколи не можна забути, коли я отримувати кредитне сповіщення в розмірі 400 000,00 доларів США за суму позики, на яку я звернувся. Я ефективно використала позику, щоб погасити свої борги та створити бізнес, і сьогодні я та мої діти так раді й виконуємо. Ви також можете зв’язатися з ними електронною поштою: (247officedept@gmail.com) Телефон довідки WhatsApptext: + 1-989-394-3740 Чому я це роблю? Я роблю це, щоб врятувати стільки тих, хто потребує позики, щоб не стати жертвою афери в Інтернеті. Дякую і Бог вас усіх благословив, я Олександр Артем із парку Горизонт до н.е., Україна.

    ВідповістиВидалити